Významné rekonstrukce v budově BCO v Ostravě

30.11.2020


Na naší centrální budově BCO v Ostravě se podařilo za posledních 6 měsíců i v této nelehké době sehnat nové nájemce a provést významné rekonstrukce. Za zmínku stojí dvě, jedna ve druhém a druhá ve čtvrtém podlaží.

Ve druhém patře budovy „E“, které je kolaudováno jako zdravotní středisko, jsme zrekonstruovali nájemní prostory tak, aby vznikly dvě zubařské ordinace spolu s potřebným zázemím. Abychom mohli přilákat další potenciální nájemce, bylo nutné revitalizovat i centrální chodbu, což jsme následně také zrealizovali.

Ve čtvrtém patře budov „E“ a „D“ došlo k rozsáhlé rekonstrukci. Jednalo se prakticky o kompletní změnu dispozice, rekonstrukcí vznikly 2 velké taneční sály, 1 malý sál, recepce, šatny, sociální zařízení včetně kompletního zázemí. Novým nájemcem se stala významná taneční škola BEAT UP, která si ukrojila cca 550 m2 plochy.

Aby toho nebylo málo, začátkem listopadu jsme zahájili novou rekonstrukci prostor druhého podlaží a opět se jedná o vybudování dvou zubařských ordinací s kompletním zázemím včetně recepce s čekárnou. Obsazeno bude dalších 100 m2. Pravděpodobně dojde i k rekonstrukci toalet pro zákazníky i pacienty.

Mimo to, daří se pronajímat i skladovací a jiné prostory.

 

Kontakt

739 509 683

vaclav.johanek@cova.cz

ČSAD Ostrava, a.s.
Vítkovická 3083/1
702 00 Ostrava